بیشتر از قهوه ترک لیبارو بدانیم

بسته‌بندی مناسب

قهوه محصولی به شدت فساد پذیر است . اما نه به مفهوم آن چیزی که مثلا در شیر یا گوشت و ... سراغ داریم . بلکه بیشتر شبیه فساد سیب در هوای آزاد.زمانی که مولکول اکسیژن (موجود در هوا و همچنین محلول در آب مورد استفاده برای دم کردن قهوه) تماس با ترکیبات مختلف قهوه اکسیداسیون قهوه رخ می دهد و باعث از بین رفتن عناصر عطر و بو در قهوه میگردد.زمانی که  دانه های قهوه  برای تهیه قهوه ترک آسیاب می‌شود، سطح تماس قهوه را با اکسیژن هوا ده هزار برابر افزایشَ می دهید، به این علت است که پیشنهاد می‌شود دانه های قهوه  در زمان مصرف آسیاب شود. اما آسیاب قهوه ترک توسط آسیاب‌های خانگی امکان پذیر نیست . از این رو بسته‌بندی در این محصول دارای اهمیت بالایی می‌باشد. 
درج اطلاعات محصول و

نشان سیب سلامت سازمان غذا و دارو

قهوه ترک به خاطر ماهیت شکلی و  آسیاب شده آن دست سودجویان را برای اضافه کردن ناخالصی و استفاده از دانه‌های نامرغوب بسیار باز می‌گذارد. از این رو کسب نشان سلامت سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت و آموزش پزشکی ایران برای این محصول اهمیت زیادی دارد . لیبارو با گذر از آزمون‌ و آزمایشات فرآوری قهوه موفق به کسب این نشان شده است . تمامی خط تولید قهوه لیبارو از انبار دانه‌های سبز تا بسته‌بندی مشمول مقررات بهداشتی این سازمان است و درج کد یکتا پیگیری در پشت بسته‌بندی این امکان را به مشتری می‌دهد که در هر لحظه کیفیت محصول را بررسی و در صورت عدم نارضایتی پیگیر سلامت محصول باشد.
L1
لیبارو برای هر دستگاهی قهوه‌ای مخصوص دارد

قهوه مناسب سلیقه خودتان را انتخاب کنید

پیشنهاد اول ما
قهوه ترک لیبارو
قهوه ترک لیبارو با الهام از ذائقه و سنت ارامنه ایران یکی از بهترین قهوه‌ها را به شما معرفی می‌کند . انتخاب دانه مناسب ، برشتگی متعادل و آسیاب یک‌دست قهوه ترک لیبارو را انتخابی حرفه‌ای برای علاقه‌مندان به قهوه ترک و سنت فال قهوه کرده است.
قهوه ترک خودت را خریدی؟

دم کردن قهوه ترک را بلد نیستی؟

کافیه روی لیوان داغ قهوه پایین لمس کنی و روش درست دم کردن قهوه ترک را یاد بگیری