لیبارو برای روزهای خوش

شرکت بیتا شمیم آنی با مسولیت محدود در سال ۱۳۹۴  با اخذ مجوز از وزارت صنایع در زمینه تولید محصولات غذایی تاسیس گردید . فعالیت کارخانه این شرکت در محیطی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع در فاز نخست به صورت رسمی با رست ، بسته‌بندی و توزیع قهوه آغاز گردید.

محصولات شرکت بیتا شمیم آنی، با نام تجاری «لیبارو» در محل کارخانه این شرکت توسط مجهزترین ماشین آلات بسته‌بندی و در قالب یک فرآیند کاملاً بهداشتی و پیشرفته در بخش‌های مختلف تولید می‌شود. یکی از ویژگی‌های محصولات لیبارو، عرضه سبد کاملی از کالاهای مصرفی مرتبط با قهوه با یک نام تجاری است. در حال حاضر بیش از ۲۰ کالای متفاوت با نام تجاری لیبارو عرضه می‌شوند و این امر برند لیبارو را به عنوان دارنده یکی از متنوع‌ترین سبد فرآورده‌های نوشیدنی شکلات و قهوه با یک نام تجاری مطرح نموده است. توجه به نیازهای مشتری و افزایش تنوع کمی محصولات تنها هدف لیبارو در این سال ها نبوده و محصولات لیبارو با توجه به داشتن ویژگی های کیفی و تطبیق با استانداردهای ملی موفق به دریافت نشان سیب سلامت برای تعداد زیادی از محصولات خود از سازمان غذا و دارو گردیده است.

لیبارو با دارا بودن توانایی تولید انواع محصولات قهوه‌های دم کردنی، فوری و میکس، پودرهای شکلات و کافی‌میت در بسته‌بندی‌های متنوع آماده تولبد و بسته بندی تمامی محصولات با برند اختصاصی شما می‌باشد.

ما به دنبال
کیفیت هستیم

لیبارو وظیفه خود می‌داند که برای مشتریان خود بهترین‌ها را مهیا کند ، در این راه کسب دانش کافی و البته بروز رسانی مداوم نیروی انسانی و همچنین اشراف کامل مدیریت مجموعه به روند واردات دانه سبز تولید و فراوری قهوه باعث شد تا بتوانیم در یک محیط ایده ال و البته همراه با عشق گام های استواری در جهت تولید محصول سالم و با کیفیت برداریم.

"

مدیرعامل//موسس

آرتین اسکندری

برای من برند لیبارو یعنی ساختن احساس حضور در یک میهمانی صمیمانه کنار خانواده و دوستان . من می‌خواهم در ساخت این احساس شریک باشم . آن هم با تولید محصولاتی که بشود با آن لحظاتی خوش هرچند کوتاه ساخت و از آن لذت برد . مشتریان لیبارو قرار است که خانواده لیبارو باشند و این اقتخاری است که برای رسیدن به ان به یاری همه شما نیاز دارم . من می‌خواهم کنار لحظات خوب شما باشم . 

Artin Eskandari